Apartament 2+1 me qira prane Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane

ID TRR-623-10Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 95
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 2+1 me qira ne Don Bokso, shume prane kompleksit Fiori Di Bosko, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 95m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Apartamenti jepet per qira totalisht i mobiluar, me kushte bashkohore dhe te pabanuar me pare.
Eshte pjese e nje pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor dhe siguri.
Pallati eshte pjese e nje kompleksi te mireadministruar dhe qe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Laprakes, zona e Zogut te Zi, rruga Jordan Misja etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 500 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-22S 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pe
Me Qira 1120-47D 450 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament me qira ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane.
E pozicionuar ne nje nga komplekset me te nj
Me Qira 721-12V 450 €

Apartament me qira ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane. E pozicionuar ne nje nga komplekset me te njohura dhe te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Me siperfaqe 120 m2, apartamenti eshte tepe
Me Qira 613-5 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Me siperfaqe 120 m2, apartamenti eshte teper spacioz dhe i ...

Apartament 2+1 me qera prane Postes Shqiptare ne qender te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 513-38 600 €

Apartament 2+1 me qera prane Postes Shqiptare ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te ...

Apartament 2+1  me qera  afer  qendres Kristal tek Komuna e Parisit.

Ndodhet ne rr
Me Qira 1116-8D 400 €

Apartament 2+1  me qera  afer  qendres Kristal tek Komuna e Parisit. Ndodhet ne rrugen Shkelqim Fusha ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 1216-25L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Benjamin Kruta, tek Kompleksi Turdiu ne Tirane.
Shtepia eshte e po
Me Qira 423-32Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Benjamin Kruta, tek Kompleksi Turdiu ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin ...