Apartament 2+1 me qira prane zones se 21 Dhjetorit, ne Tirane

ID TRR-1022-12Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 6
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 5-te nje pallati te ri me ashensor ne kompleksin Star.
Ambjenti ka siperfaqe prej 110m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, dhe 1 ballkon.
Banesa eshte e orientuar nga Perendimi, duke i mundesuar dhomave ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioner i vendosur ne sallon dhe nje nga dhomat e gjumit.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore per nje jetese sa me komode..

Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Kavajes, zonen e Zogut te Zi, Ish Fusha  e aviacionit etj.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apatament 2+1 me qira perballe Bankes se Shqiperise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallat
Me Qira 720-32V 550 €

Apatament 2+1 me qira perballe Bankes se Shqiperise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne rrugen Rasim Kalakulla, ne Tirane.

Ndodhe
Me Qira 219-5S 500 €

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne rrugen Rasim Kalakulla, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ...


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nj
Me Qira 1122-16Z 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pa
Me Qira 920-14d 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ali Riza Kolonja, ndermjet Zogut te Zi dhe ish Fushes se Aviacionit
Me Qira 722-12G 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ali Riza Kolonja, ndermjet Zogut te Zi dhe ish Fushes se Aviacionit ne ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te
Me Qira 920-11V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Me Qira RR-816-38b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, perballe me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e gjashte te nje pal
Me Qira 819-2S 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka ...