Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

ID TRR-821-37F
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kopshti Zoologjik

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te administruar.
Ka nje siperfaqe prej 105 m2 te ndare ne sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe 2 ballkone.
Hyrja ofrohet e mobiluar dhe e shtruar me parket, dritaret jane me grila, ne sallon ndodhet kuzhina dhe ambienti per ngrenie, kuzhina eshte e kompletuar me cdo pajisje elektroshtepiake, dhomat e gjumit jane shume komode, te dy banjot ndodhen ne pjesen e korridorit, njera ne fillim dhe njera ne fund te korridorit, cdo paisje eshte funksionale dhe e re, apartamenti ka 2 ballkone ku njeri ndodhet tek salloni kurse tjetri tek njera nga dhomat e gjumit.
Apartamenti ka nje kondicioner i cili ndodhet ne sallon dhe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e shtepise.
Orientohet nga veri-lindja.
Ka edhe nje post parkimi ne katet e nendheshme te pallatit te perfshire ne cmim.
Ndodhet prane liqenit te Kopshtit Zoologjik dhe Liqenit Artificial.

Cmimi: 500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysni Gerbolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati t
Me Qira 1022-33G 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysni Gerbolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati t
Me Qira 117-56L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te&n
Me Qira 220-42H 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe,
Me Qira 1015-43b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe, ne krah te rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 116-48K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pa
Me Qira 521-37V 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 920-32V 600 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te
Me Qira 920-2V 450 €

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ...