Apartament 2+1 me qira ne zonen e Selites, Tirane

ID TRR-622-35Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 470
Kati 4
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hasan Vogli

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 112 m2 dhe organizohet sallon ndenje se bashku me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi nje nga te cilat ka akses ne tualet, tualeti kryesor  dhe dy ballkone.
Salloni ndenjes dhe dy dhomat e gjumit kane dalje ne ballkon.
Apartamenti ofrohet teresisht e mobiluar me nje stil modern dhe bashkekohor dhe eshte i pabanuar me pare.
Zona eshte mjaft e qete dhe e preferuar.
Lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si Blloku,Komuna Parisit,Unaza.
Cmimi 470 euro.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Vaso Pasho ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste, jo te fund
Me Qira 121-23D 550 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Vaso Pasho ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste, jo te fundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 1116-5D 400 €

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Disponon ...

Apartament 2+1 me qira prane stadiumit Dinamo ne rrugen Sulejman Delvina.
Apartamenti eshte I pozic
Me Qira 423-55X 600 €

Apartament 2+1 me qira prane stadiumit Dinamo ne rrugen Sulejman Delvina. Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 321-2V 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. 

Pozicionohet ne rrugen kryesore n
Me Qira 114-27b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.  Pozicionohet ne rrugen kryesore ne nje zone shume te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 619-54S 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qira afer me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 1021-19N 450 €

Apartament 2+1 me qira afer me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 218-33d 400 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...