Apartament 2+1 me qira prane Myslym Shyrit, ne Tirane

ID TRR-1022-24Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 6
Sipërfaqe m2 74
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Adem Kruja

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Adem Seit Kruja, shume prane Myslym Shyrit, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6te te nje pallati te ri por pa ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 74m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner i vendosur ne sallon dhe nje nga dhomat e gjumit.
Banesa eshte e sapo rinovuar dhe e pabanuar me pare. 
Eshte e pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Zona ka akses te shpejte me qendren e Tirane, zonen e 21 Dhjetorit, rrugen e Kavajes etj.

Cmimi: 550 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te
Me Qira 821-37F 500 €

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te pajisur me ...

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat
Me Qira 715-44b 500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qira  prane rruges Don Bosko

 Apartamenti pozicionohet ne katin e &nb
Me Qira 324-33C 650 €

Apartament 2+1 me qira  prane rruges Don Bosko  Apartamenti pozicionohet ne katin e  3 te nje pallati ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Kujtim Hysi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 424-11X 490 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Kujtim Hysi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje vile ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare
Me Qira 823-32X 600 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje vile 4 ...

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat dhe hyrje private.

Apartamenti, pozicion
Me Qira 518-8E 600 €

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat dhe hyrje private. Apartamenti, pozicionet ne katin e pare ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te n
Me Qira 616-16K 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 622-30Z 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...