Apartament 2+1 me qira ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-823-22Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 5
Sipërfaqe m2 75+75
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri, shume prane qendres se Tiranes, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Siperfaqja totale prej 150m2 te organizuar ne katin e pare me siperfaqe 75m2, dhe siperfaqe verande 75m2.
Organizimi i brendshem vijon ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridori lidhes, dhe nje ambient ne katin e dyte ne te cilen eshte i vendosur nje krevat.
Shtepia eshte e orientuar nga Jugu  dhe Veriu duke bere qe te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Dy kondicioner jane te vendosur ne sallon dhe ne korridor per ngrohjen dhe ftohjen e shtepise.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire dhe lavastoviglia.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar, ne gjendje shume te mire, dhe te pabanuar me pare.
Veranda ofron nje pamje shume te bukur dhe te lire te qytetit te Tiranes.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Kavajes, qendra e Tiranes, zona e Bllokut etj

Cmimi 600 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e  4-rt
Me Qira 115-26r 700 €

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  4-rt ne nje pallat te ...

Aparatment me qera ne rrugen  Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste  te nje pallati
Me Qira 1216-23d 500 €

Aparatment me qera ne rrugen  Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste  te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve.

Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe me hy
Me Qira 814-15b 700 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve. Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe me hyrje me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 616-53T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues
Me Qira 917-24L 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallat
Me Qira 622-58G 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te ne
Me Qira 1015-57b 700 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament 3+1 per qera tek rruga Ilia Shyti ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne kati e pare te
Me Qira 823-30X 650 €

Apartament 3+1 per qera tek rruga Ilia Shyti ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne kati e pare te nje vile te re dy ...