Apartament 2+1 me qira prane Rruges se Barrikadave ne Tirane

ID TRR-1120-7i
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 85
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga MyrtezaTopi

Apartament me qira ne Rrugen Myrteza Topi  ne nje ndertese ekzistuese pa ashensor.

Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter dhe  ka nje siperfaqe te brendshme prej  85 m2 me nje sallon , zone ngrenie , kuzhine te vecuar , dy dhoma gjumi dhe nje tualet.Ballkoni eshte mbyllur per te shtuar hapesire ne dhome .Mobilimi eshte minimalist dhe I  kendshem per jetese me te gjitha kushtet dhe pajisjet per tu ndjere rehat.

Orientimi i apartamentit eshte nga veri-perendimi  dhe jug-perendimi. Drita dhe ngrohtesia nuk i mungon kesaj banese .Ngrohja dhe ftohja behet nga nje  kondicioner ne sallon.
Ndertesa ndodhet ne nje vend te qete, ka ne hyrje te saj ka  nje shesh te vogel pushimi  te gjelber dhe rrethohet nga pallate te tjera por qe  nuk prishin harmonine e zones.
Apartamenti ka pozicionim  mjaft te favorshem, sepse ndodhet  ne nje nder zonat me te kerkuara, me dalje direkte ne Rrugen e Barrikadave , Bulevardin Zogu I, Rrugen Siri Kodra   ,Rrugen Reshit Petrela dhe te tjera rruge lidhese.

Cmimi  400 Euro /Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qerane rrugen SHefqet Musaraj ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje
Me Qira 517-4d 350 €

Apartament me qerane rrugen SHefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri. Ka ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2-kateshe p
Me Qira 415-16b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2-kateshe prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile 3
Me Qira 919-30L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati te
Me Qira 418-16L 320 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile
Me Qira 1115-42K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 3 kateshe. Me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane.

Ndodhet ne aktin e 2-te te nje vile 3-kate
Me Qira 117-25L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 2-te te nje vile 3-kateshe, me hyrje te ...

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallat
Me Qira 418-49L 450 €

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri i cili ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Ceka ne Tirane.

Ndodhet ne aktin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 817-17L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Ceka ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane ...