Apartament 2+1 me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-1123-21Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 8
Sipërfaqe m2 114
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 114m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 102m2 te organizuar ne sallon, ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete, 1 verande dhe korridori lidhes.
Te dy tualetet jane te pozicionuara ne korridor dhe njeri eshte i pajisur me dritare.
Kuzhina eshte e pajisur me dritare dhe e pajsiur me te gjitha elektroshtepiaket.
Salloni ka akses ne Verande, dhe ofron pamje te bukur te qytetit te Tiranes.
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobiluar.
Orientimi eshte Lindja duke bere qe ambienti te jete i ndricuar per gjate gjithe dites.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te pajisur me 2 ashensor te mireadministruar dhe ne nje zone mjaft te qete.
Zona ka akses te shpejte me rrugen Myslym Shyri, rruga Kavajes, rruga Him Kolli etj.

Cmimi 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hasan Alla, tek Qendra Kristal ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionu
Me Qira 224-36Z 750 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hasan Alla, tek Qendra Kristal ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje m
Me Qira 514-47d 800 €

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe ...

Apartament 2+1 me qira ne Kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e
Me Qira 1122-21Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne Kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, p
Me Qira 316-41b 750 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ambasades ...

Apartament modern me qera ne rrugen Egnatia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Me Qira 316-24b 580 €

Apartament modern me qera ne rrugen Egnatia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane kompleksit ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 1214-3b 800 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges se ...

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e tr
Me Qira 121-15G 600 €

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te pallatit , ...


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bilal Sina, shume prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane.
Banesa esh
Me Qira 523-52Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bilal Sina, shume prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...