Apartament 2+1 prane kompleksit Fiori di Bosco ne Tirane

ID TRR-324-33C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 3
Sipërfaqe m2 111
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 2+1 me qira  prane rruges Don Bosko

 Apartamenti pozicionohet ne katin e  3 te nje pallati te ri me ashensor  te sapo perfunduar , ku ka nje siperfaqe prej 111 m2 .

Shtepia eshte e perbere nga dy tualete prej te cileve njeri eshte i pajisur me dritare , dy dhoma gjumi ,

salloni i ndenjes i cili eshte i perbashket me kuzhinen dhe nje ballkon.

Salloni i ndenjes  eshte i  pasur me kondicioner i cili ben te mundur ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.

Banesa ka nje orienti kryesisht nga lindja duke mundesuar keshtu  ndricimin dhe ngrohjen natyrale te shtepise.

Apartamenti eshte i pa banuar me pare dhe eshte gjithashtu i ndertuar me parket dhe punime shume cilesore , shtepia  ka nje arredim modern bashkehohor.

Zona ka akses ne rrugen Don Bosko , rrugen Asim Vokshi,  zonen e Zogut te Zi dhe zonen e Laprakes.

Cmimi : 650 euro / muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane Institutit Harry Fultz ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e shtate
Me Qira 1121-36N 550 €

Apartament 2+1 me qira prane Institutit Harry Fultz ne Tirane. Pozicionohet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament me qira ne zonen e Farkes se Vogel, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje
Me Qira 922-22Z 550 €

Apartament me qira ne zonen e Farkes se Vogel, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje ndertese te re ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallat
Me Qira 922-4G 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet katin e pare te nje aparta
Me Qira 322-4N 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet katin e pare te nje apartamenti te ri te ...

Apartament 2+1 me qira ne fillim te Bulevardit Zogu I ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nj
Me Qira 723-70R 750 €

Apartament 2+1 me qira ne fillim te Bulevardit Zogu I ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 718-20d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje p
Me Qira 722-28G 550 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament modern 2+1 ne rrugen Benjamin Kruta, tek zona ish Fushes se Aviacionit ne Tirane.
Pozici
Me Qira 1023-20Z 750 €

Apartament modern 2+1 ne rrugen Benjamin Kruta, tek zona ish Fushes se Aviacionit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 ...