Apartament 2+1 me qira prane Sheshit Wilson ne Tirane

ID TRR-1021-1N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 8
Sipërfaqe m2 145
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikolla Tupe

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire-administruar ne nje nga zonat me te pelqyera per banim te Tiranes.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 145 m2 e cila perfshin nje sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, nje korridor dhe nje ballkon te madh.
Ofrohet e mobiluar me nje stil bashkekohore dhe te kendshem ku mund te permendim sallonin e bollshem se bashku me kuzhinen dhe ambientin e ngrenies, kuzhina eshte komplet e pajisur me elektroshtepiaket e nevojshme per gatim, e gjithe shtepia eshte e mbuluar me pllaka pervec njeres nga dhomat e gjumit e cila eshte e shtruar me parket, dhomat jane te arreduara ne menyre komode dhe te mobiluara me mobilie druri, njera nga banjot ka vaske dhe ballkoni i madh aksesohet nga salloni dhe nga njera prej dhomave te gjumit.
Duke u orientuar nga lindja, banesa ndricohet me drite natyrale pergjate dites.
Cdo hapesire e shtepise ka te instaluar kondicioner per ngrohje dhe ftohje.
Nodhet prane rruges Sami Frasheri dhe rruges Abdyl Frasheri.

Cmimi: 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne rrugen Kolombo ne Tirane.
Hyrja eshte pjese
Me Qira 521-23V 550 €

Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne rrugen Kolombo ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 321-7V 600 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ne nje komp
Me Qira 915-18b 600 €

Apartament modern me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pal
Me Qira 316-45K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati i ...

Apartament 2+1 me qera te Shallvaret ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallat
Me Qira 1013-31 550 €

Apartament 2+1 me qera te Shallvaret ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ekzistues, me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri
Me Qira 120-21T 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje palla
Me Qira 217-23L 700 €

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pa
Me Qira 817-4d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati i ri. Ka nje ...