Apartament 2+1 me qira prane Shkolles se Baletit ne Tirane

ID TRR-222-21V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 375
Kati 3
Sipërfaqe m2 94.8
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Grameno

Apartament me qira ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. 
Ka nje siperfaqe prej 94.8 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone. 
Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar me kuzhine dhe ne gjendje mjaft te mire. Pozicionimi nga jugu ofron ndricim te bollshem natyral. 
Ambienti eshte i pershtatshem si per banim ashtu dhe per zyra te ndryshme ose klinika. Pallati ofron administrim dhe siguri. 
Ndodhet ne nje zona mjaft te njohur dhe te kerkuar. 
Ka akses te lehte ne rrugen Petro Nini Luarasi, Bulevardin Bajram Curri dhe prane rruges se Elbasanit. 


Cmimi: 375 Euro/Muaj (Tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 918-41d 350 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vangjush Furrxhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 419-45T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vangjush Furrxhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 123-18G 430 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 1217-57R 450 €

Apartament me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 919-9D 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 1218-1L 450 €

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament me qera ne rrugen  Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pall
Me Qira 1214-20r 350 €

Apartament me qera ne rrugen  Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues afer ...

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje
Me Qira 817-19V 490 €

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...