Apartament 2+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRR-324-52C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 4
Sipërfaqe m2 135
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Emin Duraku

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e 4rt te nje pallati te ri me ashensor.

Banesa ka nje siperfaqe prej 135m2.

Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi , sallonin ,kuzhinen ,nje depo ,dy tualete dhe nje ballkon .

Ngrohja dhe ftohja e shtepise behen ndermjet sistemit te kondicionimit i cili gjendet ne cdo dhome .

Apartamenti ka nje arredim modern dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtpiaket e nevojshme.

Orientimi i baneses eshte kryesisht juglindor duke bere te mundur keshtu ngrohjen dhe ndricimin e ambientit gjate gjithe dites.

Zona ka akses te shpejte ne zonen e Komunes se Parisit, Sheshin Willson ,zonen e Vasil Shantos dhe 21 Dhjetorit.

Ne katin -1 ofrohet nje post parkimi me cmim ekstra 150 euro/muaj.

 

Cmimi: 1500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone
Me Qira 821-29A 1600 €

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone mjaft te populluar ...

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhina eshte e vecuar si dhome me vete, dy dh
Me Qira 1022-39G 1600 €

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhina eshte e vecuar si dhome me vete, dy dhoma gjumi, nje ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta ne nje p
Me Qira 1015-3b 1400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te ...

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, p
Me Qira 419-66L 1400 €

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, pjese e nje qendre ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat
Me Qira 913-17 1400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me cilesore dhe te ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 321-12D 1400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...