Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane

ID TRR-1222-63Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 4
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda

Apartament me qira ne Kompleksin Star ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4te te nje pallati te pajisur me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale 110m2 dhe eshte e organizuar ne sallon, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka dalje ne ballkon, dy tualete, dhe korridori lidhes.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar me nje stil modern.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati qe ofron: adminstrim , ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona lidhet shpejt me zonen e 21 dhjetorit, ish fushen e aviacionit, ish parkun, rrugen e Kavajes etj.


Cmimi 600 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 1018-33L 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament per qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane.
Shtepia eshte e po
Me Qira 323-1Z 480 €

Apartament per qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 me qera ne hyrje te Don Bosko-s ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 1019-30T 500 €

Apartament 2+1 me qera ne hyrje te Don Bosko-s ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pa
Me Qira 215-39b 500 €

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri brenda ...

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje p
Me Qira 1218-36S 650 €

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Shtepia esht
Me Qira 1123-21Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te
Me Qira 821-37F 500 €

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te pajisur me ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Eduadrt Mano ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte
Me Qira 823-51X 650 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Eduadrt Mano ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ...