Apartament 2+1 me qira prane zones se Bllokut ne Tirane

ID TRR-1021-15N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 8
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Milto Tutulani

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri ne zonen e Bllokut, nje nga zonat me te pelqyera per banim dhe biznes.
Apartamenti organizohet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe 2 ballkone, e gjitha ne nje siperfaqe prej 110 m2.
Shtepia ofrohet e mobiluar me nje stil shume modern ku salloni eshte i shtruar me pllaka ndersa dhomat e gjumit jane te shtruara me parket, kuzhina eshte e kompletuar me cdo pajisje elektroshtepiake te nevojshme per gatim, dhomat e gjumit jane te arreduara me nje stil bashkekohore dhe te rehatshem, njera banjo ka dush te mbyllur ndersa tjetra ka vaske.
Orientohet nga perendimi dhe ofron nje pamje te lezetshme te zones perreth nga te dyja ballkonet.
Pallati ofron administrim te mire dhe eshte i pajisur me nje ashensor.
Cdo dhome ka kondicioner, sistem kaldaje dhe panel diellore.
Ka dalje ne rrugen Sami Frasheri dhe tek Sheshi Wilson.


Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te
Me Qira 815-8m 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile me ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri
Me Qira 1015-19b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ambasades ...

Apartament me qira ne rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane.
Banesa eshte e pozi
Me Qira 223-55Z 700 €

Apartament me qira ne rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frederik Shiroka, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5te te nje pallati
Me Qira 1022-7Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frederik Shiroka, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri te ne rruge ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Nikolla Lena ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje
Me Qira 1214-49b 500 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Nikolla Lena ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri buze ...

Apartament me qera afer me rrugen e Elbasanit ne Tirane.  

E pozicionuar ne katin e 5-te te
Me Qira 516-56a 500 €

Apartament me qera afer me rrugen e Elbasanit ne Tirane.   E pozicionuar ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, b
Me Qira 316-38b 650 €

Apartament me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te r
Me Qira 816-45L 500 €

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh shume ...