Apartament 2+1 per qira ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRR-224-58X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 580
Kati 8
Sipërfaqe m2 88
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gergj Elez Alia

Apartament 2+1 ne rrugen Gjergj Elez Alia ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 88 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 78 m2. 
Organizohet ne dy dhoma gjumi, ne nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambjentet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern te investuar vitin e fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kodnicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Dhoma e ndenjes ka menjehere akses ne ballkon i cili ofron nje pamje te kendeshme te parkut te kompleksit.
Apartamenti orientohet nga jugu duke mundesuar drite natyrale dhe ngrohtesi gjate gjithe dites. 
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimin ne katin nentoke.
Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka akses te menjehershme ne zonen e Astirit, ne zonen e Laprakes, ne zonen e Yzberishtit, ne zonen e Kombit dhe ne rrugen e Kavajes. 


Cmimi: 580 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera te kompleksi “Vizion Plus” ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne k
Me Qira 713-46 450 €

Apartament 2+1 me qera te kompleksi “Vizion Plus” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te dhe te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati t
Me Qira 117-56L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 918-23L 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pa
Me Qira 817-4d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati i ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Shtepia esht
Me Qira 1123-21Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 me qera ne pas Alpet-it ne rrugen Myslym Shyri.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV
Me Qira 613-20 450 €

Apartament 2+1 me qera ne pas Alpet-it ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati me ...

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Don Boskos prane kompleksit Fiori di Bosco ne Tirane

Apartamen
Me Qira 324-32C 600 €

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Don Boskos prane kompleksit Fiori di Bosco ne Tirane Apartamenti pozicionohet ne ...

Apartament me qira ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar ne vitet
Me Qira 721-13V 650 €

Apartament me qira ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar ne vitet e fundit, ne katin ...