Apartament 2+1 me qira prane zones se Selvise ne Tirane

ID TRR-624-7Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 1
Sipërfaqe m2 79
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjon Buzuku

Apartament 2+1 me qira tek rruga Gjon Buzuku, ne zonen e Selvise ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 79m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon .
Mobilimi eshte i ri dhe shume pak i banuar me pare.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar qe ofron administrim, ashensor dhe siguri.
Zona eshte qendrore dhe lidhet me rrugen e Dibres, rrugen Ferit Xhajko, zonen e Qendres.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Apartament ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 117-41d 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament me qera prane Qendres Globe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pa
Me Qira 118-14R 575 €

Apartament me qera prane Qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Pirtarka ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 3 te b
Me Qira 621-24V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Pirtarka ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 3 te banimit te nje ...

Apartament me qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 10 te nje palla
Me Qira 921-9A 500 €

Apartament me qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ri te pajisur ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7
Me Qira 424-43X 700 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 1117-45L 520 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament me qira ne Rrugen Shyqyri Brari tek Kopeshti Zoologjik ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne kat
Me Qira 1120-49i 500 €

Apartament me qira ne Rrugen Shyqyri Brari tek Kopeshti Zoologjik ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Shtepia eshte e poz
Me Qira 1023-8Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e ...