Apartament 2+1 me qira tek Ambasador 2 ne Tirane

ID TRR-922-36Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 850
Kati 6
Sipërfaqe m2 95
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dervish Hima, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe me kamera sigurie shume prane stadiumit Air Albania.
Ofron siperfaqe totale prej 95 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi, 1 tualet, dhe korridori lidhes.
Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje stil modern dhe te ri,  dhe dyshemeja eshte e shtruar me parket.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioner.
Gjithashtu banesa disponon dhe nje depo ne katin -1 te pallatit.
Shtepia eshte e orientuar nga JugLindja duke i mundesuar baneses ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ndertesa ndodhet ne nje zone mjaft te lakmuar te Tiranes dhe prane te gjitha sherbimeve me te rendesishme.
Zona ka akses te shpejte me Liqenin e Tiranes, rrugen e Elbasanit, rrugen Faik Konica etj.

Cmimi: 850 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 1017-32d 800 €

Apartament per qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje p
Me Qira 614-26b 900 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e&nb
Me Qira 515-49m 800 €

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te ...

Apartament me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Me Qira 821-48V 800 €

Apartament me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te
Me Qira 923-48G 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Me Qira 619-44T 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik ne Tirane.
Banesa poziciono
Me Qira 124-6Z 900 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 2 te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hasan Alla, tek Qendra Kristal ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionu
Me Qira 224-36Z 750 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hasan Alla, tek Qendra Kristal ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te ...