Apartament 2+1 me qera tek Ambasador 2 ne Tirane

ID TRR-123-15G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 3
Sipërfaqe m2 128 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje kompleksi te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 128 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje studio,
dy tualete dhe nje ballkon.
Shtepia jepet plotesisht e mobiluar me nje stil modern dhe te ri.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga sistem qendror chiller.
Dhomat jane te ndricuara nga drita natyrale pergjate gjithe dites dhe dritaret jane doppio xham dhe te pajisura me grila.
Pallati ofron kushte modern, administrim, 2 ashensore dhe siguri 24 ore nepermjet kamerave.
Pozicionohet ne nje nga rezidencat me te preferuara te Tiranes dhe prane shume sherbimeve te ndryshme qe bejne te mundur nje jetese sa me komode.
Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, rrugen Dervish Hima, Bulevardin Deshmoret e Kombit.
Ofrohet nje post parkimi me pagese ekstra 150 Euro/ Muaj.

Cmimi 1000 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqeni
Me Qira 817-7a 1100 €

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqenin Artificial ne ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane.
Me Qira 1223-23Z 900 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare
Me Qira 1223-1X 1100 €

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nj
Me Qira 517-6d 900 €

Apartament me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te r
Me Qira 516-17b 1100 €

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri rezidencial prane ...

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.
Bane
Me Qira 224-26Z 1100 €

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament modern me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 12 dhe t
Me Qira 922-15Z 950 €

Apartament modern me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 12 dhe te fundit te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te
Me Qira 923-48G 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te nje pallati ...