Apartament 2+1 me qira tek Ish Ekspozita ne Tirane

ID TRR-323-49Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 4
Sipërfaqe m2 146
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Apartament 2+1 me ambient kuzhine te vecuar tek ish Ekspozita, ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ne rruge kryesore.
Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 146m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte JugPerendim duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar, ne varesi te kerkesave mund te ndryshohet dhe kendi i divaneve.
Pallati eshte i ri,  ofron administrim, ashensor, dhe pozicionohet ne rruge kryesore.
Zona ka akses te shpejte me zonen e Myslym Shyrit, Stadiumit Dinamo, Bllokut etj.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Rifat Bodinaku ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 8,
Me Qira 823-34X 700 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Rifat Bodinaku ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 8, kati i fundit i nje ...

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pa
Me Qira 215-39b 500 €

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri brenda ...

Apartament me qira afer Kopshtit 4 Stinet ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati e
Me Qira 821-38F 500 €

Apartament me qira afer Kopshtit 4 Stinet ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallat
Me Qira 922-4G 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me nje ...

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne
Me Qira 116-62b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje
Me Qira 1218-10L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri pr
Me Qira 116-42b 650 €

Apartament me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qira prane Gjykates se Larte ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane
Shtepia ndodhet ne
Me Qira 1020-44i 500 €

Apartament me qira prane Gjykates se Larte ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e 10-te te ...