Apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Fiori di Bosco ne Tirane

ID TRR-721-34F
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 2
Sipërfaqe m2 95
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko
Planimetria Shkarko

Apartament me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje nga komplekset me te njohura dhe me te preferuara per banim ne qytetin e Tiranes, e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri.
Siperfaqja prej 95 m2 perfshine nje sallon te bashkangjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe ballkon.
Ofrohet e mobiluar me nje stil te thjeshte por mjaft modern, dyshemeja eshte e shtruar me parket druri, dritaret jane te medhaja dhe jane te pajisura me grila, salloni dhe kuzhina ndajne nje ambient te vetem i cili eshte i bollshem duke lene vend edhe per nje tavoline ngrenieje, dhomat e gjumit jane te kendshme dhe kompakte, ku njera prej dhomave te gjumit ka banjo nje garderobe, secila nga banjot kane dushe te mbyllura.
Poshte pallatit ka lilishte, ka vend per shetirore dhe nje fushe per te luajtur.
Balkoni ofron nje pamje te nderteses perballe dhe ka hapesire te konsiderueshme.
Kondicioneri i instaluar ne sallon dhe ne njeren nga dhomat mundeson ngrohjen dhe ftohjen e shtepise.
Pallati ofron administrim te mire dhe eshte i pajisur me ashensor.
Ne katet e nendheshme te pallatit ofrohet edhe vend per parkim.
Lokalicohet ne nje zone te populluar, me akses te lehte tek rruga Asim Vokshi dhe ne Zog te Zi.

Cmimi: 550 euro/ muaj (me 1 vend parkimi) / 600 euro/muaj (me 2 vende parkimi)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne kat
Me Qira 715-48a 450 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pal
Me Qira 519-45L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.

Me siperfaqe 110 m2 ne forme dupleksi i o
Me Qira 915-26d 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Me siperfaqe 110 m2 ne forme dupleksi i organizuar ne 2 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallat
Me Qira 822-5Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat t
Me Qira 115-32r 600 €

Apartament me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje
Me Qira 619-53T 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ...

Apartament duplex me qera ne fillim te rruges e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Apartamenti
Me Qira 113-18 600 €

Apartament duplex me qera ne fillim te rruges e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 1017-9d 600 €

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...