Apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Magnet ne Tirane

ID TRR-424-31Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 85
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku, prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 85m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Orientimi eshte Juglindje duke mundesuar ndricim natyral.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Ofrohet me qira e mobiluar.
Eshte pjese e nje pallati te mireadministruar te pajisur me dy ashensor dhe me kamera sigurie.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Kavajes, rruga Ndre Mjeda, rruga Artan Lenja, rruga Muhamet Gjollesha etj.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-34T 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te nje palla
Me Qira 618-15L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 1117-45L 520 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinako ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati
Me Qira 1219-20T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinako ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te&n
Me Qira 220-42H 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zo
Me Qira 913-3 600 €

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte banim
Me Qira 1221-24N 600 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje kompleksi ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi
Me Qira 1122-19G 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri. Ofron nje ...