Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1217-46R)

ID TRR-1217-46R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 114 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri perballe me Presidencen. 

Siperfaqja totale prej 114 m2 eshte e organizuar ne nje sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, korridore, nje ballkon dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar me nje stilt e thjeshte por te rehatshem. 

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga tre kondicionere te vendosur ne sallon dhe ne secilen nga dhomat.

Organizimi i dhomave eshte shume i mire. 

Ballkoni ofron nje pamje te rruges kryesore dhe te lulishtes aty prane.

Pallati ku ndodhet apartamenti ka nje cilesi shume te larte punimesh dhe ofron siguri 24 ore.

Ndodhet ne nje nga zonat me te lakmuara te kryeqytetit si nga vendasit ashtu edhe te huajt.

Ka akses te lehte ne bulevardin Deshmoret e Kombit, rrugen Ibrahim Rugova, rrugen Perlat Rexhepi etj.

 

Cmimi 550 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 12te
Me Qira 1118-33d 500 €

Apartament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12te dhe te fundit te ...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Apa
Me Qira 514-16V 450 €

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pall
Me Qira 517-25d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri
Me Qira 616-17b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, disa metra larg ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta
Me Qira 315-29d 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes,shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VII ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 520-2a 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Me Qira 316-54b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane gjimnazit ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati me
Me Qira 114-6b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Me nje ...