Apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Zirkon ne Tirane

ID TRR-623-22Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 9
Sipërfaqe m2 106.57
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi i Manastirit, prane zones se Spitaleve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9-te nje pallati te ri me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 106.57m2 dhe siperfaqe te brendshme 94.62m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, 2 tualete, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Orientimi i Apartamentit eshte Jug duke bere qe apartamenti te jete i ndricuar per gjate gjithe dites.
Ofrohet nje pamje e lire e rruges kryesore dhe e qytetit te Tiranes.
Gjithashtu shtepia ka te perfshire dhe kuzhinen dhe mund te jepet per qira si per banim ashtu dhe per zyre.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati shume prane me rrugen kryesore qe ofron adminstrim, ashensor, i pajisur me kamera sigurie.
Pallati eshte pjese e nje kompleksi te ri te sapoperfunduar qe ofron te gjitha facilietet e nevojshme.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Dibres, zonen e Oxhakut dhe rrugen Bardhyl.
Disponohet dhe nje post parkimi me kosto ekstra.

Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Avzi Nela prane rruges Jordan Misja dhe Kompleksit Fiori Di Bosko n
Me Qira 823-1Z 350 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Avzi Nela prane rruges Jordan Misja dhe Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje
Me Qira 1213-42 500 €

Apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 718-67E 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VI-te te ...

Duplex  me qera prane rruges Agush Gjergjevica shume prane Kryegjyshates ne Tirane
Pozicionohe
Me Qira 1122-49V 300 €

Duplex  me qera prane rruges Agush Gjergjevica shume prane Kryegjyshates ne Tirane Pozicionohet ne nje zone shume ...

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 ne nje pallat, pra
Me Qira 815-19b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 ne nje pallat, prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, ne Tirane. 

Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 518-27E 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e pare, pallat i ...

Apartament me qera pak metra larg qendres Globe ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne ka
Me Qira 816-15b 450 €

Apartament me qera pak metra larg qendres Globe ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje p
Me Qira 420-9S 300 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...