Apartament 2+1 me qira tek Liqeni i Thate ne Tirane

ID TRR-523-21Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina, tek Liqeni i Thate ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 120m2, te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualete te dy me dritare, korridori lidhes, dhe dy ballkone me pamje nga liqeni i Thate.
Orientimi i apartamentit eshte JugLindje duke bere qe apartameti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te pozicionuar ne secilin ambient.
Banesa jepet e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: Kopshti Zologjik, Kopshti Botanik dhe Liqeni i Artificial.
Ne cmim jane perfshire dhe dy poste parkimi.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Skender Luarasi tek Komuna e Parisit.
Apartamenti  ndodh
Me Qira 123-50R 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Skender Luarasi tek Komuna e Parisit. Apartamenti  ndodhet ne katin e 3-te ...

Apartament modern me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks
Me Qira 416-22b 650 €

Apartament modern me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ...

Apartament 2+1 per qira perballe rruges Urani Pano ne Tirane,

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Me Qira 422-18V 500 €

Apartament 2+1 per qira perballe rruges Urani Pano ne Tirane, Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pal
Me Qira 515-5m 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 421-10D 500 €

Apartament 2+1 per qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frederik Shiroka, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5te te nje pallati
Me Qira 1022-7Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frederik Shiroka, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri te ne rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e gjashte te n
Me Qira 423-1G 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 415-12b 550 €

Apartament me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri buze rruge ...