Apartament 2+1 me qira tek zona e Kopshtit Botanik ne Tirane

ID TRR-923-47Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 2
Sipërfaqe m2 125
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selite e Vjeter

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, tek zona e Kopshtit Botanik ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 125m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi e cila ka askes ne ballkon, 2 dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon.
Te gjitha ambientet kane akses ne ballkon, dhoma e gjumit matrimoniale eshte e pajisur me tualet, tualeti kryesor eshte i pajisur me dritare.
Kuzhina eshte e pajisur e te gjitha pajisjet, perfshire lavastoviglia, mikrovale.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Orientimi i apartamentit eshte VeriPerendim duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor, administrim dhe kamera sigurie.
Zona eshte shume e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset rrugore si zona e Kopshtit Zologjik, zona e Kodres se Diellit, zona e Liqenit Articial etj.

Cmimi 900 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Gramoz Pashko, prane Prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 523-41Z 800 €

Apartament me qira ne rrugen Gramoz Pashko, prane Prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te ...


Apartament me qira ne rrugen Tish Dahia, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 523-18Z 850 €

Apartament me qira ne rrugen Tish Dahia, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Dibres ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 te
Me Qira 1223-16X 800 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Dibres ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 tek ish-Fusha e Aviacionit ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 623-48R 800 €

Apartament 2+1 tek ish-Fusha e Aviacionit ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim te
Me Qira 1221-37N 1000 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim te nje pallat te ri ...

Apartament me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Me Qira 821-48V 800 €

Apartament me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 1118-9L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te ...

Apartament 2+1 me qira ne kompleksin Delijorgji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te fundit te nje
Me Qira 1219-47S 800 €

Apartament 2+1 me qira ne kompleksin Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te fundit te nje Kompleksi te ri ...