Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-417-25L)

ID TRR-417-25L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 125 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Him Kolli

Apartament me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, ashensor, administrim dhe mundesi per parkim makine ne garazhd me pagese ekstra.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125 m2 te ndare ne sallon bashk me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ballkone dhe tualet.

Eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Mobilimi eshte modern dhe shume bashkohor.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila dhe dhomat jane te mbushura me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Ballkoni ofron pamje te lagjes perreth dhe eshte i orientuar nga veri-perendimi.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten si: supermarkete, bar-kafe, restorante, kopesht per femije, shkolla te ndryshme, qender shendetesore etj.

Pallati ka akses te drejperdrejte ne rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri dhe shume prane qendres se Tiranes.

Cmimi 800 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera tek Radio Televizioni Shqiptar, ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ne
Me Qira 315-31d 750 €

Apartament 2+1 me qera tek Radio Televizioni Shqiptar, ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ne nje nga zonat me te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje n
Me Qira 116-61K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 5 kateshe ...

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1019-75L 700 €

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te pjese e nje ...

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 416-28b 750 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish ...

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje palla
Me Qira 217-23L 700 €

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane ...

Apartament modern 2 + 1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. 
Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 314-3b 700 €

Apartament modern 2 + 1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pall
Me Qira 615-2d 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 118-36L 900 €

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri qe ...