Apartament 2+1 me qira tek zona e Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-1023-44Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1400
Kati 8
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Musa Maci

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Musa Maci, shume prane rruges Qemal Stafa ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. 
Me nje siperfaqe totale prej 110m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 98.8m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e baneses mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Orientimi eshte VeriPerendim duke bere qe ambienti te jete i ndricuar per gjate gjithe dites.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar me nje stil modern dhe shume pak te banuar.
Kuzhina eshte e pajsiur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire mirkovalen, lavastoviglian etj.
Eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor, kamera sigurie dhe te mireadministruar.
Zona ka akses te shpejte ne rrugen Hoxha Tahsim, rrugen e Dibres, rrugen Qemal Stafa, qendren e Tiranes etj.
Ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim.

Cmimi 1400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e ne
Me Qira 1217-16d 1500 €

Apartament modern me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit
Me Qira 717-49L 1300 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te ...

Apartament 2+1 me qira ne nje nga rezidencat me te reja ne zonen e Lundres prane TEG ne Tirane.
Kom
Me Qira 621-16A 1500 €

Apartament 2+1 me qira ne nje nga rezidencat me te reja ne zonen e Lundres prane TEG ne Tirane. Kompleksi eshte i ...

Apartament luksoz 2+1 me qera ne zonen e Lundres prane qendres Tregtare TEG, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 818-10E 1500 €

Apartament luksoz 2+1 me qera ne zonen e Lundres prane qendres Tregtare TEG, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te ...

Apartament modern me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompl
Me Qira 1115-48b 1500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate, me akses te menjehershem ne Parkun e Liqenit, ne
Me Qira 1223-11Z 1300 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate, me akses te menjehershem ne Parkun e Liqenit, ne Tirane. Shtepia ...

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. 

Apartamenti pozicionohet ne nje pall
Me Qira 618-8a 1500 €

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri dhe ...

Apartament 2+1 me qera afer rruges Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 117-23d 1500 €

Apartament 2+1 me qera afer rruges Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ...