Apartament 2+1 per qira tek ETC ne Tirane

ID TRR-321-15V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Kati 14
Sipërfaqe m2 112
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Papa Gjon Pali II

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese moderne me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 112 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo , korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar plotesisht, me materiale mjaft cilesore, te gjitha ambientet e shtruara me parket.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga sistem qendror ngrhje dhe Chiller te vendosur ne cdo dhome.

Pozicionimi jug-lindje ben qe apartamenti te kete ndricim te bollshem gjate gjithe dites sidhe nje pamje fantastike te qytetit.

Ndertesa ndodhet ne nje nga zona me te njohura dhe te kerkuara si nga vendasit dhe te huajt.

Pallati ofron administrim dhe siguri me roje dhe kamera 24h.

Ka akses direkt ne rrugen Papa Gjon Pali II, Bulevardin Bajram Curri, Bulevardin Deshmoret e Kombit dhe rrugen e Elbasanit.

 

Cmimi: 1300 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, p
Me Qira 419-66L 1400 €

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, pjese e nje qendre ...

Apartament me qira ne rrugen Janos Hunyadi , mbrapa Fakultetit Juridik ne Tirane .

Shtepia ndodhe
Me Qira 1117-37i 1200 €

Apartament me qira ne rrugen Janos Hunyadi , mbrapa Fakultetit Juridik ne Tirane . Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone rezid
Me Qira 814-12j 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidenciale te ndertuar ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te ...

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta ne nje pal
Me Qira 616-48b 1200 €

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament me qera ne nje komplekset rezidenciale me te mirenjohura ne Lunder.

Kompleksi perbehet
Me Qira 117-29a 1200 €

Apartament me qera ne nje komplekset rezidenciale me te mirenjohura ne Lunder. Kompleksi perbehet kryesisht nga vila ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 321-12D 1400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder.

Rezidence shume e preferuar dhe e njohur du
Me Qira 216-69a 1200 €

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder. Rezidence shume e preferuar dhe e njohur duke ofruar per ...