Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Lagjia Lule ne Durres (DRS-718-1E)

ID DRS-718-1E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 106 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Durres
Adresa

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Lagjia Lule ne Durres.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2013. Ai ka nje siperfaqe prej 106 m2. 

Hapesira e apartamentit ndahet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje korridor, dy tualete dhe nje ballkon.

Prona eshte me dritare triplex, me dyer te mira dhe pllaka persiane.

Apartamenti ka orientim veri-lindje. 

Brenda ne cmim perfshihet edhe nje garazh.

Apartamenti dhe garazhi posedojne dokumente te rregullta hipotekore.

Vendndodhja e apartamentit ka akses ne rrugen Aleksander Goga, ne rrugen Sulejman Pitarka, ne rrugen Miqesia dhe ne rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

 

Cmimi: 90.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne zonen e plazhit te Shkembi i Kavajes ne Durres.
Apartamenti pozicionohet n
Në Shitje 41.357612, 19.547768 80.000 €

Apartament per shitje ne zonen e plazhit te Shkembi i Kavajes ne Durres. Apartamenti pozicionohet ne vijen e pare ...