Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Durres

ID DRS-122-1N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 86.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 127
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Durres
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku

Apartament ne shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Durres.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe totale prej 127, siperfaqe te brendshme prej 97.1 m2 dhe 20 m2 verande dhe 9.9 m2 ballkon.
Ambienti organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje varande dhe nje ballkon.
Ofrohet totalisht i mobiluar.
Vendndodhja e apartamentit ka akses te shpejte ne rrugen Hysen Myshketa, rrugen e Deshmoreve, dhe me rruget te tjera nderlidhese ne qytet.
Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 86.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne zonen e plazhit te Shkembi i Kavajes ne Durres.
Apartamenti pozicionohet n
Në Shitje 41.357612, 19.547768 80.000 €

Apartament per shitje ne zonen e plazhit te Shkembi i Kavajes ne Durres. Apartamenti pozicionohet ne vijen e pare ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Lagjia Lule ne Durres.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim
Në Shitje DRS-718-1E 90.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Lagjia Lule ne Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...