Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Njazi Meka,Tirane

ID TRR-622-43Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 54.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 73.1
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Njazi Meka

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Njazi Meka, Tirane
Shtepia ndodhet ne katin e peste  te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Siperfaqja totale e baneses eshte 73.1 m2,e ndare ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Hyrja shitet e mobiluar, me tualet me dritare.
Ngrohja dhe ftohja e secilit prej ambjenteve realizohet me kondicioner.
Banesa eshte e orientuar nga lindja dhe perendimi duke mundesuar drite natyrale per pjesen me te madhe te dites.
Apartamenti ofron pamje te lire nga te gjitha anet.
Vendi ne te cilin ndodhet apartamenti lidhet direkt me rrugen Niko Avrami ,rruga 5 Maji, rruga Dibres si dhe me Unazen e madhe. 
Ofrohet i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.
Cmimi: 54.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje
Në Shitje 218-55L 60.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri por ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nj
Në Shitje 916-50K 65.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje prane rezidences Platea ne zonen e Freskut.
Pozicionohet ne katin e pare
Në Shitje 1122-33V 68.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rezidences Platea ne zonen e Freskut. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 dhe te fundit te nje
Në Shitje 721-15V 60.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 dhe te fundit te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Në Shitje 417-2L 65.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te
Në Shitje 414-41b 60.000 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament per shitje prane ish Casa Italias ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katine katert te n
Në Shitje 118-62R 56.000 €

Apartament per shitje prane ish Casa Italias ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katine katert te nje pallati te ri pa ...

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Në Shitje 821-7F 60.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues prane ...