Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane

ID TRS-1223-37Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 63.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 41.72
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhanfize Keko

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te vjeter te pozicionuar shume prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 41.72m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne ballkon, dhe tualeti.
Orientimi i shtepis eshte perendim duke mundesua ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Shtepia shitet e mobilaur, tualeti eshte i pajisur me dritare.
Eshte pjese e nje pallati 5 katesh shume prane rruges kryesore, i ndertuar me tulla te kuqe, i suvatur.
Zona ka akses te menjehershem me zonen e Porcelanit, rrugen Bardhyl, dhe rrugen Kongresi Manatirit.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 63.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament  2+1 per shitje ne rrugen Adem Kruja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gj
Në Shitje 218-74d 75.000 €

Apartament  2+1 per shitje ne rrugen Adem Kruja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Në Shitje 1019-71L 53.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter shume prane ...

Apartament per shitje perballe bllokut te Ambasadave.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzis
Në Shitje 1014-13b 74.000 €

Apartament per shitje perballe bllokut te Ambasadave. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues. Banesa ka ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.
Banesa p
Në Shitje 521-28V 57.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne zonen e Xhamllikut ne Tirane. Banesa pozicionohet ne ...

Apartament per shitje ne lagjen Don Bosko te Tiranes, ne rrugen Hasan Ceka.

Apartamenti ndodhet s
Në Shitje 9139-37 75.000 € €

Apartament per shitje ne lagjen Don Bosko te Tiranes, ne rrugen Hasan Ceka. Apartamenti ndodhet shume afer pallatit ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nj
Në Shitje 916-50K 65.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat t
Në Shitje 1015-42b 70.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te vjeter, prane ...

Apartament per shitje ne rrugen 5-Maj ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pal
Në Shitje 118-9d 70.000 €

Apartament per shitje ne rrugen 5-Maj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri pa ...