Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e RTSH -se, ne Tirane

ID TRS-123-53Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 325.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Themistokli Germenji

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 100  dhe siperfaqe te brendshme 88m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te pozicionuar ne ballkon dhe te rrethuar me vetrate xhami, 2 dhoma gjumi, korridor dhe tualet.
Apartamenti shitet i mobiluar.
E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.
Apartamenti ofron ndricim led, tavani eshte i punuar me gips dhe mure te veshura me leter murale.
Dritaret jane dopjo xham dhe te pajisura me grila.
Pallati eshte i ri, ofron administrim, ashensor, kamera sigurie.
Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.
Akutualisht apartamenti eshte i dhene me qira afatgjate duke e bere nje rast shume te mire per investim.
Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, rrugen Papa Gjon Pali II, ndodhet prane Ambasades Amerikane, Ambasades Italiane.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
 

Cmimi 325.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne Qender te Tiranes, prane Hotel Plaza.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje p
Në Shitje 722-35Z 320.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Qender te Tiranes, prane Hotel Plaza. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri te ...