Apartament 2+1 per shitje prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane

ID TRS-1019-48T
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 380.800
Kati 0
Sipërfaqe m2 132
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Papa Gjon Pali II

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri me 2 ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 132 m2 dhesiperfaqe te brendshme prej 126.1 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet i pamobiluar dhe ne kushte shume te mira.
Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.
Shtepi eshte e orientuar nga jug-lindja.
Pallati ofron administrim, roje dhe kamera sigurie 24 ore.
Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, Bulevardin Deshmoret e Kombit dhe zonave te tjera perreth.
Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.


Cmimi: 380.800 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartment modern per shitje  ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nje
Në Shitje 518-66L 367.000 €

Apartment modern per shitje  ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 618-49d 378.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...