Apartament 2+1 ne shitje prane 21 Dhjetorit, ne Tirane

ID TRS-722-22Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 128.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 97
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme 97m2 dhe siperfaqe te brendshme 85m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne ballkon, dhe nje tualet.
Shtepia eshte e saporinovuar  me cdo gje te re dhe punime shume cilesore.
Eshte e orientuar nga Jugu  duke I mundesuar baneses ndricim natyral per gjate gjthe dites.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe  ka akses te lehte me zonen e 21 Dhjetorit, Rrugen e Kavajes, Ish Parkut dhe  zonen e ish Fushes se Aviacionit.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.


Cmimi 128.000 Euro .
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 319-16L 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Kodra e Diellit, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4
Në Shitje 622-59Z 137.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Kodra e Diellit, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te v
Në Shitje 1019-70S 134.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te vjeter me siperfaqe ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Në Shitje 619-5L 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Në Shitje 815-38b 120.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Residencial Turdiu, ne Tirane.
Sh
Në Shitje 123-48Z 138.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Residencial Turdiu, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne ...

Apartament 2+1 ne shitje tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu
Ndodhet ne katin e 5
Në Shitje 123-19R 120.000 €

Apartament 2+1 ne shitje tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hajdar Hidi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te
Në Shitje 1116-26d 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hajdar Hidi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ...