Apartament 2+1 per shitje prane Shkolles se Kuqe ne Tirane

ID TRS-423-23A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 124.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 77.5m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hekali

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali, ne nje nder ndertimet me te reja te zones.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3te te banimit.
Siperfaqja totale e tij eshte 77.5m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 68m2 e projektuar per sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Pozicionimi dhe orientimi drejt lindjes e ben mjaft te preferuar dhe e mbush me dite natyrale gjate gjithe dites.
Pallati eshte i pajisur me sistem kapot dhe po kryhet me punime mjaft cilesore.
Aktualisht eshte ne faze tulle dhe pritet te perfundoje per nje afat kohor 1 vjecar.
Mundesohen 2 poste parkimi ne katet -1 dhe -2 me cmim ekstra.
Zona eshte e mjaft e zhvilluar, ofron te gjitha facilitet e nevojshme dhe akses direkt ne zonen e Selvise, Pazarin e Ri dhe qendren e Tiranes.


Cmimi: 124.000 euro (1600 euro/m2)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje mbas Drejtorise se Policise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e d
Në Shitje 1018-32d 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje mbas Drejtorise se Policise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje  ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti ka nje siperfaqe perj 1
Në Shitje 113-22 126.500 €

Apartament 2+1 per shitje  ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 115 m2 dhe perbehet ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 319-16L 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Faik Konica.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Në Shitje 814-25b 127.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Faik Konica. Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e po
Në Shitje 623-8Z 128.175 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Eftemiu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit
Në Shitje 1019-62S 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Eftemiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Besim Daja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re ne nje ndertese 2-k
Në Shitje 815-33b 120.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Besim Daja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re ne nje ndertese 2-kateshe, prane zones ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kati e 2-te
Në Shitje 516-2K 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kati e 2-te banim te nje ...