Apartament 2+1 ne shitje prane ish Restorant Durresit, ne Tirane

ID TRS-1222-42Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 79.90
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Memo Meto

Apartament ne shitje ne rrugen Memo Meto, prane ish restorant Durresit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te vjeter  pa ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 79.90m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, e cila ka akses ne nje depo, qe mund te pershtatet lehtesisht ne tualet te dyte, dy dhoma gjumi, me dritare dhe korridori lidhes dhe nje ballkon.
Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te vjeter, pa ashensor, me tulla silikat.
Apartamenti eshte ne gjendje per tu rikonstruktuar.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me rrugen Asim Vokshi, rrugen Ferit Xhajko, rrugen e Dibres, rrugen 5 Maji etj.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie dhe eshte e rivleresuar.

Cmimi: 75.000 euro.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Marteli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Në Shitje 1022-6G 88.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Marteli ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ofron ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Skenderbeu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri
Në Shitje 222-5V 88.400 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Skenderbeu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 916-43K 78.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, p
Në Shitje 1115-5b 84.000 €

Apartament per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...


Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Polake ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te fundit te
Në Shitje 220-16S 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Polake ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Në Shitje 116-57K 83.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane rezidences Platea ne zonen e Freskut.
Pozicionohet ne katin e pare
Në Shitje 1122-33V 68.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rezidences Platea ne zonen e Freskut. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Në Shitje 817-31L 85.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter por shume ...