Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-315-61b)

ID TRS-315-61b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 73.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100.5 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Idriz Dollaku

Apartament per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Pallati eshte ndertuar ne vitin 2007 dhe nuk eshte i pajisur me ashensore.

Apartamenti ka siperfaqe 100.5 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe tualet. Tualeti eshte i pajisur me dritare.

Ballkoni dhe te gjitha dhomat jane te orientuar nga jug-lindja. Dritaret jane te pajisura me grila.

Gjithashtu jane te ndricuara pothuajse gjate gjithe dites me drite dielli.

Zona eshte e qete dhe po zhvillohet shume kohet e fundit. Prane saj do te gjeni shkolla te niveleve te ndryshme, lokale, restorante, dyqane, farmaci, furre buke etj.

Pallati ka akses te drejperdrejte ne rrugen ne rrugen Ali Demi dhe ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Banesa eshte ne process hipotekimi.

Cmimi 73.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje te Kthesa e Kamzes, ne krah te spitalit Hygeia ne Tirane.
Apartamenti pozicio
Në Shitje 316-25a 65.000 €

Apartament per shitje te Kthesa e Kamzes, ne krah te spitalit Hygeia ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati t
Në Shitje 219-33L 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane.
Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshm
Në Shitje 718-42E 78.500 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 78.5 m2 dhe ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e p
Në Shitje 217-4d 68.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te ...

Apartament 2+1 per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-te ne nje pall
Në Shitje 918-50L 85.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallati te vjeter, ...

Apartament per shitje perballe bllokut te Ambasadave.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistu
Në Shitje 1014-13b 74.000 €

Apartament per shitje perballe bllokut te Ambasadave. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues. Banesa ka ...

Apartament 2+1 per shitje afe shkolles Vasil Shantos ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare
Në Shitje 117-14d 84.000 €

Apartament 2+1 per shitje afe shkolles Vasil Shantos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare nga toka te nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Gjik Kuqali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fund
Në Shitje 619-43S 74.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fundit te nje pallati ...