Apartament 2+1 ne shitje prane Kodres se Diellit, ne Tirane

ID TRR-622-59Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 137.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa kodra e diellit

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Kodra e Diellit, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor ne faze ndertimi .
Banesa eshte pjese e nje objekti 5-kate te lartë i  ndertuar me fasade te ventiluar dhe termoizolim i rrethuar jo vetëm nga gjelbërimi që ofron zona por dhe nga gjelbërimi i projektuar në apartamente si dhe do të kete 3-kate parking nëntokësor.
Ka nje siperfaqe totale 109.78 m2 dhe siperfaqe te brendshme 95.10m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambjent gatimi ,ambjent ngrenie,dy dhoma gjumi, dy  tualete,korridori lidhes dhe ballkon .
Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi dhe jugu duke i ofruar ndricim natyral baneses.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet lehtesisht me zonen e Kodres se Diellit, Komunes se Parisit, Kopshtit Zologjik dhe Kopshtit Botanik.
Zona  të ofron qetësi dhe  është e pozicionuar larg zhurmave dhe smogut.
Apartamenti pritet te perfundoje ne dhjetor 2022.

Cmimi 137.000

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Në Shitje 116-41K 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te
Në Shitje 813-25d 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te pallatit, te ...

Apartament 2+1 per shitje  ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti ka nje siperfaqe perj 1
Në Shitje 113-22 126.500 €

Apartament 2+1 per shitje  ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 115 m2 dhe perbehet ...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pest
Në Shitje 618-36d 123.300 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 per shitje prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ne nje
Në Shitje 1016-33L 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri prane ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 1019-74S 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 520-7D 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Grameno, prane shkolles Mihal Grameno, Tirane, Shqiperi.
Në Shitje 617-14K 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Grameno, prane shkolles Mihal Grameno, Tirane, Shqiperi. Banesa ndodhet ne ...