Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Selites ne Tirane

ID TRS-723-7X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 127.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 132.7
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Pepo

Apartament 2+1 per shijte ne rrugen Hamdi Pepo ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne  katin e katert te nje pallati te ri ne faze ndertimi. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 78.96 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 70.72 m2.
Gjithashtu apartamenti ofron nje verande me siperfaqe prej 53.74 m2.
Banesa orientohet nga lindja dhe preket per gjate gjithe dites nga drita natyrale.
Pallati ofron post parkimi nen toke me vleren prej 15.000 euro.
Pallati ndodhet ne nje zone ne zhvillim e cila eshte e preferuar nga vendasit dhe te huajte.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Selites, autostraten Tirane-Elbasan, ne zonen e Yzberishtit, dhe ne zonen e Kombinatit.
Pallati pritet te perfundoje ne fund te vitit 2023.
Cmimi: 127.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 218-5L 141.400 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne nje pallat te ri,
Në Shitje 721-6A 128.400 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Hyrja ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-st te nje kompleksi
Në Shitje 1019-53S 126.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-st te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Keta ne Tirana.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nj
Në Shitje 322-3S 134.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Keta ne Tirana. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 520-7D 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VI
Në Shitje 514-34j 126.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te banimit me ...

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje TRs-1219-50T 139.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dy
Në Shitje 218-6d 116.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...