Apartament 2+1 ne shitje prane rruges 5 Maji ne Tirane

ID TRS-123-16G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 145.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Pajo

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane.
Ndodhet ne aktin e dyte ten je pallati te ri me ashensor
Ofron nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 95.93 m2 
te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti shitet i mobiluar me nje stil bashkekohor.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga dy kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit.
Shtepia ofron punime te brendshme te mira dhe dhomat kane hapesire te konsiderueshme.
Eshte e ndricuar nga drita natyrale pergjate dites, per shkak te pozicionit qe ofron.
Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor.
Pozicionohet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar prane sherbimeve te ndryshme.
Ka akses direkt ne rrugen 5 Maji, rrugen Ferit Xhajko, Bulevardin Zogu i Pare etj.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.

Cmimi 145.000 Euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Residencial Turdiu, ne Tirane.
Sh
Në Shitje 123-48Z 138.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Residencial Turdiu, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
Në Shitje 822-6Z 139.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 per shitje prane me Pazarin e Ri ne Tirane.
Ne nje pallat te ri dhe te sapo ndertuar
Në Shitje 422-17A 142.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane me Pazarin e Ri ne Tirane. Ne nje pallat te ri dhe te sapo ndertuar , kati i ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Dede Reshat Bardhi, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tiran
Në Shitje 718-52E 140.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Dede Reshat Bardhi, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ...

Apartament ne shitje tek Kompleksi Fiori di Bosco, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati t
Në Shitje 1222-3Z 135.000 €

Apartament ne shitje tek Kompleksi Fiori di Bosco, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri brenda ne ...

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ofrohen dy shtepija 1+1 te cilat poz
Në Shitje 1221-21N 150.000 €

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ofrohen dy shtepija 1+1 te cilat pozicionohen ne katin ...

Apartamente per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane
Ofrohen apartamente te ndryshme ne faze nderti
Në Shitje 422-22A 134.000 €

Apartamente per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane Ofrohen apartamente te ndryshme ne faze ndertimi. Dallohen per ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nj
Në Shitje 1120-43D 153.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje kompleksi ne ...