Apartament 2+1 ne shitje prane rruges se Durresit ne Tirane

ID TRS-523-36R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 185.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 117
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjon Muzaka
Planimetria Shkarko

Apartament 2+1 ne rrugen Gjon Muzaka prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te sapo perfunduar.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 117 m2 ndersa siperfaqja e brenshme eshte 105 m2.
Organizimi i brendshem i apartamentit perfshin 1 sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Apartamenti ofrohet i pamobiluar dhe me punime e instalime cilesore.
Eshte i orientuar ne veri dhe veri-perendim.
Pallati pozicionohet ne nje zone shume te qete, te preferuar dhe prane gjithe faciliteteve te nevojshme per nje jetese sa me komode.
Gjithashtu pallati ofron sistem kapote per termoizolim, ashensor, administrim dhe siguri.
Ka akses te lehte me rrugen e Durresit, rrugen e Kavajes, Sheshin Skenderbej, zonen e 21 Dhjetorit, zonen e Zogut te Zi etj.
Pallati eshte ne proces hipotekimi.

Cmimi: 1580 Euro/m2 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e trete t
Në Shitje 423-20G 175.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e kate
Në Shitje 1118-47d 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete
Në Shitje 1015-25K 187.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6te te nje palla
Në Shitje 223-58A 195.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Në Shitje 1022-44Z 187.200 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te t
Në Shitje 1119-22L 193.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 915-69K 181.000 €

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Në Shitje 1115-3b 176.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane kishes ...