Apartament 2+1 ne shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRS-723-22R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000
Kati 0
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Margarita Tutulani

Apartment 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 75 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon.
Apartamenti ofrohet i pamobiluar, i shtruar me pllaka dhe ne gjendje shume te mire.
Eshte i pershtatshem per tu perdorur dhe per qellime biznesi si: klinika, zyra, dyqane etj.
Ka dalje direkte ne rrugen Margarita Tutulani dhe eshte lehtesisht e aksesueshme nga rruga e Kosovareve, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo etj.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie. 

Cmimi: 120.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje kompl
Në Shitje 1115-67b 132.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje kompleks te ri, prane ...

Ofrohen 6 partamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhen ne katin e shtate,
Në Shitje 1119-43S 121.000 €

Ofrohen 6 partamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhen ne katin e shtate, peste dhe te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dhjete te paraf
Në Shitje 619-45S 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dhjete te parafundit te nje ...

Apartament 2+1  ne shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Lokalizohet ne nje prej zonave me
Në Shitje 415-39m 125.000 €

Apartament 2+1  ne shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Lokalizohet ne nje prej zonave me qendrore te ...

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternit
Në Shitje 1213-32 132.000 €

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternitetit Koco Klozheni, ...

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko, prane restorant Gjelit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 t
Në Shitje 1222-24Z 114.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko, prane restorant Gjelit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes me akses direkt ne rrugen Mine Peza.

Banes
Në Shitje 717-1K 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes me akses direkt ne rrugen Mine Peza. Banesa ndodhet ne katin ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne ka
Në Shitje 723-13Z 130.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin perdhe te nje ...