Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

ID TRS-423-28Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 132.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 63
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ruga Myslym Shyri


Apartament ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 63m2  te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje depo dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Perendim dhe Lindje duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Prona shitet totalisht e  mobiluar dhe e saporinovuar me investim cilesor.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, eshte pjese e nje pallati te vjeter 5 katesh.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Muhamet Gjollesha, rruga Nikolla Lena, zona Ish Ekspozites dhe zonen e 21 Dhjetorit.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 132.000 euro.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin  5-te t
Në Shitje 1016-24L 136.400 €

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin  5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Në Shitje 217-32L 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament ne shitje ne rrugen Janos Hunyadi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vje
Në Shitje 1222-23Z 130.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Janos Hunyadi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane
Apartamentet ndodhen ne katin e katert t
Në Shitje 720-2D 142.080 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane Apartamentet ndodhen ne katin e katert te nje pallati ne ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
Në Shitje 822-6Z 139.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6 ne nje pa
Në Shitje 615-39V 122.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 ne nje pallat te ri, por pa ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Shtepia pozicionet ne katin e gjashte dhe
Në Shitje 220-18S 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Shtepia pozicionet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 623-26X 131.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim ne nje ...