Apartament 2+1 ne shitje tek Profarma, ne Tirane

ID TRS-922-20Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 110.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 117.4
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teki Selenica

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Teki Selenica, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme 117m2 dhe siperfaqe te brendshme 91m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne ballkon dhe ne nje tualet, dhe tualeti qendror.
Shtepia eshte e rinovuar me punime shume cilesore duke filluar nga sistemi kondicionimt, sistemi pantinimit, ndricimit si dhe tualeti.
Gjithashtu dhe sistem elektrik dhe ai hidraulik jane punuar me nje cilesi mjaft te larte.
Eshte e orientuar nga Jugu  duke I mundesuar baneses ndricim natyral per gjate gjthe dites.
Gjithashtu shtepia ofron pamje te lire dhe te kendshme .
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post prkimi ne katin minus 1 me siperfaqe 11.6m2
Zona eshte mjaft e qete dhe  ka akses te lehte me rrugen e Dibres, Kinostudion, zonen e spitaleve etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 110.000 Euro .

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 1119-5S 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te sapo ...

Apartament per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne
Në Shitje 1115-71b 96.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ri, ...

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 320-13S 105.000 €

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartamente 2+1 me per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje
Në Shitje 1120-62D 112.000 €

Apartamente 2+1 me per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri.

Apartamenti ndofhet ne katin e  3-te te nje pa
Në Shitje 417-52K 118.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndofhet ne katin e  3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Në Shitje 419-49L 108.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 , ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane
Ndodhet ne ka
Në Shitje 622-39Z 96.700 €

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 , ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane Ndodhet ne katin e 2 te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 7
Në Shitje 1215-31K 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati ...