Apartament 2+1 ne shitje prane spitalit Amerikan 2, ne Tirane

ID TRS-922-42Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 109.000 euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 121.5
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Lluke Kacaj

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 , ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne faze ndertimi me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 121.5 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 106.6 m2
Organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma  gjumi, 2 banjo, korridor, 1 ballkon.
Salloni i ndenjes dhe dy dhomat e gjumit kane akses ne secilin ballkon.
Shtepia eshte pjese e nje blloku pallatesh me cilesi te larte ndertimi dhe me fasade te ventiluar. 
Orienimi I apartementit eshte Jug duke I dhene ne kete menyre ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Godina do te kete 9 kate ndertim dhe dy kate parkim nentoke
Investimet elektrike,hidrosanitaret dhe dyshemeja jane pjese e marreveshjes dhe do te realizohen nga firma e ndertimit.
Aktualisht apartamenti eshte duke u ndare ne dy apartamente 1+1 dhe garzioniere .
Zona eshte e populluar dhe e kerkuar si per investim ashtu dhe per banim.
Apartamenti pritet te perfundoje ne fund te vitit 2023.
Ka akses direkt me unazen e re, QSUT, Universitetin e Mjekesise dhe spitalet private.

Cmimi: 900Euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 11-te te nj
Në Shitje TRs-1019-87T 110.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje tek rruga Muzaket ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 9, kati
Në Shitje 224-46X 103.000 €

Apartament 2+1 per shitje tek rruga Muzaket ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9, kati i fundit te nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te
Në Shitje 1119-32S 104.400 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 3 Deshmoret, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2t
Në Shitje 1022-27Z 99.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 3 Deshmoret, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te b
Në Shitje 814-29j 118.500 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te banimit, me ...

Apartamente 2+1 me per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhetne katin e par
Në Shitje 1120-56D 107.600 €

Apartamente 2+1 me per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhetne katin e pare banim te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallati te
Në Shitje 815-55b 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallati te ri ne ...

Apartament per shitje prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati
Në Shitje 822-23Z 105.000 €

Apartament per shitje prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter me tulla ...