Apartament 2+1 ne shitje tek spitali Amerikan 2, ne Tirane.

ID TRR-622-44Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 117.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 98.8
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Lluke Kacaj

Apartament 2+1 per shitje tek spitali Amerikan 2 ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 banim  te  nje pallati te ri drejt perfundimit me ashensor.
Siperfaqja totale e baneses eshte  98.8 m2 dhe siperfaqe e brendshme 86.7m2 e ndare ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Banesa ka nje planimetri te rregullt me hapesira te organizuara dhe shfrytezuara mire.
Pallati eshte I veshur me sistem kapot dhe pritet te perfundoje per 3 muaj. 
Te dy tualetet jane me dritare.
Apartamenti eshte I orientuar nga JugLindja dhe ofron ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Vendi ne te cilin ndodhet apartamenti lidhet direkt me rrugen,5 Maji,Rruga Dibres si dhe me unazen e madhe. 
Apartamenti ka nje projekt te realizuar me arkitekt qe ofrohet falas.
Ne cmim eshte I perfshire dhe nje post parkimi ne katin minus 1.
Cmimi: 117.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dy
Në Shitje 218-6d 116.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te r
Në Shitje 920-37V 107.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Në Shitje 920-19D 115.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Në Shitje 522-20S 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 320-13S 105.000 €

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha prane Kopshtit Botanik ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 618-50L 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, n
Në Shitje 914-60j 130.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 , ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane
Ndodhet ne ka
Në Shitje 922-42Z 109.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 , ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje ...