Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane

ID TRS-1220-5D
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 115.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 90.2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6te dhe te fundit  te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe totale prej 90.2 m2 dhe siperfaqe e brendshme 80.8 m2.
Organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, tualet dhe dy ballkone.
Apartamenti ofrohet i mobiluar bashkekohor dhe i investuar ne mure, termoizolim termik dhe akustik per eleminimin e zhurmave.
Orientohet nga veri-perendimi dhe ofron nje pamje te hapur zones perreth.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne rrugen Mine Peza, Bulevardin Zogu I I etj.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
I pajisur me certiikate pronesie

Cmimi 115.000 Euro.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 318-49L 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati me
Në Shitje 321-25V 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati me ashensor. Ka nje ...

Apartament 2+1 ne shitje tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu
Ndodhet ne katin e 5
Në Shitje 123-19R 120.000 €

Apartament 2+1 ne shitje tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Apartamenti ka nje hapesire prej 113
Në Shitje 1113-26 107.350 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ka nje hapesire prej 113 m2, duke perfshire ...

Apartament per shitje ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Në Shitje 419-44L 103.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri pa ashensor, ...

Apartament 2+1 per shitje  ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti ka nje siperfaqe perj 1
Në Shitje 113-22 126.500 €

Apartament 2+1 per shitje  ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 115 m2 dhe perbehet ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 1019-74S 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e k
Në Shitje 323-27G 103.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert dhe te fundit ...