Apartament 2+1 per qera prane zones se Bllokut ne Tirane

ID TRR-723-9X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 113.37
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Janos Hunyadi

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 113.37 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, 2 tualete, 2 ballkone dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Banesa orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne dy dhomat e gjumit dhe ne dhomen e ndenjes.
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet totalisht i mobiluar.
Eshte i pershtatshem per banim dhe per zyra.
Pallati ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar prane te ciles do te gjeni mudnesi parkimi si dhe te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jete te kendeshme familjare.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Bllokut, ne zonen e Liqenit Artificial, ne zonen e Gardes, si dhe ne qendren e Tiranes.
Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri
Me Qira 1117-28L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament me qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 10 te nje palla
Me Qira 921-9A 500 €

Apartament me qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ri te pajisur ...

Apartament me qira ne rrugen  Tafaj, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri te
Me Qira 922-39Z 700 €

Apartament me qira ne rrugen  Tafaj, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri te sapoperfunduar me ...

Apartament me qera ne fillim te rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te nje
Me Qira 417-17L 500 €

Apartament me qera ne fillim te rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri, me ...

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne rrugen Rasim Kalakulla, ne Tirane.

Ndodhe
Me Qira 219-5S 500 €

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne rrugen Rasim Kalakulla, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ...

Apartament 2+1 per qira prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 522-17V 580 €

Apartament 2+1 per qira prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te
Me Qira 922-5G 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati t
Me Qira 1022-30G 460 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter ne rruge ...