Apartament 2+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane

ID TRR-1023-35X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 5
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Duri

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, tualet, ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet teresisht i mobiluar me nje stil modern.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i cili eshte i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Apartamenti eshte i orientuar nga lindja duke mundesuar ndricim dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi.
Pallati i cili ofron administrim dhe siguri gjate 24 oreve, pozicionohet ne nje nder rruget me te zhvilluara te Tiranes, ne te cilen do te gjeni facilitete nga me te ndryshmet per te plotesuar nevojat e jetes se perditshme familjare. 
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen e Durresit, ne rrugen e Kavajes, ne rrugen e Bogdaneve dhe nje qendren e Tiranes.


Cmimi: 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-34T 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament 2+1  me qira prane Ish Frigoriferit  ne Tirane .

Apartamenti pozicionoh
Me Qira 424-17C 580 €

Apartament 2+1  me qira prane Ish Frigoriferit  ne Tirane . Apartamenti pozicionohet ne katin e 5te ...

Apartament 2+1 me qira midis Residences Kodra e Diellit 1 dhe 2, prane shkolles British ne Tirane.
Me Qira 424-56Z 650 €

Apartament 2+1 me qira midis Residences Kodra e Diellit 1 dhe 2, prane shkolles British ne Tirane. Shtepia eshte e ...

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e tr
Me Qira 121-15G 600 €

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te pallatit , ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1021-39V 800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje zo
Me Qira 521-29V 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti prane Liqenit Artificial ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje zone mjaft te ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Hamid Shijaku prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.
Apartament
Me Qira 1018-28d 600 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Hamid Shijaku prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te
Me Qira 315-25b 600 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...